O nas

Kontakt
  • +48 12 400 45 67

Wsparcie językowe na najwyższym poziomie

Zajmujemy się doradztwem językowym zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. W zakres naszych usług wchodzą pośrednictwo, wsparcie administracyjne, tłumaczenia, poszukiwanie i weryfikowanie informacji biznesowych, prowadzenie korespondencji, mediów społecznościowych, oraz inne usługi wedle potrzeb klienta, w których wymagana jest znajomość języka obcego/ języków obcych, które posiadamy w naszej ofercie.

 

 

 

Zdobywając doświadczenie zawodowe niejednokrotnie przekonaliśmy się, jak niezwykle istotne jest zrozumienie realiów, w których się poruszamy oraz indywidualne podejście do każdej sprawy i osoby. W naszej firmie pragniemy oferować usługi, oparte na zasadach zrozumienia i indywidualizacji.  W naszej pracy  podchodzimy z szacunkiem dla wartości naszych klientów skupiając się na sprawach i problemach dla nich najważniejszych.

 

Nasze Cele

Nasze Wartości

INDYWIDUALIZACJA KLIENTÓW

Każde zlecenie realizujemy z jak największym poszanowaniem potrzeb i wartości naszych klientów. Każdy z nich traktowany jest indywidualnie, z uwzględnieniem specyfiki jego branży, profilu działalności, potrzeb i priorytetów. Uważnie wsłuchujemy się w oczekiwania i wcielamy je w życie przy realizacji powierzonych nam zadań.

RZETELNOŚĆ

Powierzone nam sprawy traktujemy jak nasze własne. Realizujemy je z największą dokładnością i dbałością o wszystkie, nawet najmniejsze szczegóły. Wszystkie podejmowane działania zgodne są z oczekiwaniami i życzeniami klienta i mają na celu jego sukces i zadowolenie.

UCZCIWOŚĆ

Niezwykle istotna jest dla nas uczciwość działania. Wszelkie metody realizacji naszych zadań oparte są na tej własnej wartości. Nie korzystamy z rozwiązań wątpliwych prawnie czy moralnie, nie podejmujemy się także zadań, które wymagałyby użycia takich sposobów.

TERMINOWOŚĆ

Dbamy o punktualność realizacji podjętych zadań, termin na wykonanie zlecenia jest jednym z naszych priorytetów. Korzystając z naszych usług możesz być pewien, że będą wykonane na czas.